Prowadzimy profesjonalną preselekcję nowoczesnych aktywów.

Klejnoty i kamienie szlachetne

Brylanty oprawione w piękną biżuterię oprócz oczywistych walorów typu piękno, czy też prestiż społeczny od wieków pełnią w życiu człowieka rolę aktywa akumulujacego zamożność i chroniącego dorobek i interesy ich posiadaczy.

Ziemia

Pierwszy w Polsce w pełni zorganizowany program bezpośredniego inwestowania w ziemię na mazurach. Organizatorem programu jest największy w Polsce hurtowy operator na rynku ziemi na Mazurach.

Długotrwała współpraca

W odróżnieniu od większości spółek na rynku – my nastawiamy się na długotrwałą współpracę w klientem oferując unikatowe wsparcie oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Provanto. Wspólna wizja przyszłości.

Oferujemy kompleksową obsługę, której podstawą jest aktywne wyszukiwanie oraz weryfikacja takich aktywów jak drogocenne kamienie szlachetne, najczęściej w formie przepięknej biżuterii oraz atrakcyjne ziemie.

W każdym przypadku charakter naszych rozwiązań uzależniony jest od Twoich indywidualnych zasobów finansowych, Twoich indywidualnych oczekiwań i preferencji oraz od aktualnej sytuacji na rynku. Jakie są Twoje preferencje i oczekiwania?

Klejnoty i kamienie szlachetne

Brylanty oprawione w piękną biżuterię oprócz oczywistych walorów typu piękno, czy też prestiż społeczny od wieków pełnią w życiu człowieka rolę aktywa akumulujacego zamożność i chroniącego dorobek i interesy ich posiadaczy. W dzisiejszych czasach ludzie zamożni traktują kamienie szlachetne analogicznie, czyniąc z nich alternatywę względem dotychczasowych znanych popularnych rozwiązań.

Zmiany polityczne, czy ekonomiczne na świecie nie zabrały kamieniom szlachetnym ich wartości wewnętrznej, a wręcz uświadomiły ich ponadczasowy potencjał. Nieprzemijająca wartość pozwala na zachowanie majątku podczas wojen, rewolucji czy kryzysów ekonomicznych. Dają więc one możliwość lokowania kapitału, mogą stanowić przedmiot darowizny czy dziedziczenia. Łagodzą one skutki utraty wartości pieniądza i stanowią niejako uniwersalną, ponadnarodową walutę. Dla przykładu brylanty od stu lat konsolidują wartość, nie podlegają spekulacjom i koniunkturom rynkowym dlatego są coraz bardziej pożądanym przedmiotem inwestycji.

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły dotyczące tej tematyki UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE z naszym przedstawicielem lub SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO.

Ziemia

PIERWSZY W POLSCE W PEŁNI ZORGANIZOWANY PROGRAM BEZPOŚREDNIEGO INWESTOWANIA W ZIEMIĘ NA MAZURACH.

Organizatorem programu jest największy w Polsce hurtowy operator na rynku ziemi na Mazurach. To pierwsza profesjonalnie przygotowana propozycja gwarantująca każdy element procesu nabywania ziemi w celach inwestycyjnych, jej utrzymywania w pełnej kulturze oraz odsprzedaży, oferowana w formie ramowej umowy gwarancyjnej „RODZINNE INWESTYCJE”.

W dobie kryzysu finansowego, dużych wahań kursów walut, inwestycja w polską ziemię niedowartościowaną względem cen europejskich wydaje się atrakcyjną alternatywą wobec utrzymywania płynnych środków w systemie finansowym. To również kusząca alternatywa względem giełdy oraz funduszy inwestycyjnych.

POTENCJAŁ – ze względu na atrakcyjną cenę oferowane przez nas działki posiadają wysoki potencjał wzrostowy. Podobnie jak nieruchomości, czy też diamenty, ziemia zabezpiecza prywatny majątek przed negatywnymi skutkami inflacyjnymi / hiperinflacyjnymi i dewaluacyjnymi.

PŁYNNOŚĆ – oferujemy działki na Mazurach z dostępem do linii brzegowej jezior, które ze względu na unikatowe położenie, dyskonto do lokalnych cen rynkowych oraz inwestycje infrastrukturalne prowadzone w całym regionie posiadają atrakcyjne parametry płynnościowe (wielokrotnie przewyższające płynność na rynku nieruchomości). Rekomendowany przez nas czas inwestycji wynosi min. 36 miesięcy. Po przekroczeniu tego czasu, razem z organizatorem programu, dajemy Inwestorom dostęp do systemu odsprzedaży działki.

RYZYKO – oferujemy działki na Mazurach z dostępem do linii brzegowej jezior, które ze względu na unikatowe położenie są konkretnym majątkiem, który ze względu na pełne prawo własności tworzy bezpieczny filar w portfelach inwestorskich.

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły dotyczące tej tematyki UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE z naszym przedstawicielem lub SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO.

Długotrwała współpraca

W odróżnieniu od większości spółek na rynku – my nastawiamy się na długotrwałą współpracę w klientem oferując unikatowe wsparcie oparte na wieloletnim doświadczeniu.

POTENCJAŁ – współpracujemy z profesjonalnymi operatorami na rynku ziemi. Kluczowym elementem slekcji jest wybór ziemi gwarantujących bezpiczeństwo i wysoki potencjał wzrostowy. Dodatkowo nabywane ziemie najczęściej posiadają wysoki potencjał przychodowy wynikający z ich wynajmu. Podobnie jak inne aktywa, ziemia również zabezpiecza prywatny majątek przed negatywnymi skutkami inflacyjnymi / hiperinflacyjnymi i dewaluacyjnymi.

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły dotyczące tej tematyki UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE z naszym przedstawicielem lub SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO.

Strategia rynkowa Provanto oparta jest o unikatowe RYNKI BIŻUTERII I KLEJNOTÓW. W ramach działalności consultingowej wykorzystujemy również seminaria, szkolenia i spotkania z ekspertami. Każdego roku z naszych szkoleń, seminariów oraz spotkań korzysta wiele osób, z którymi nawiązujemy długofalowe relacje biznesowe.

© 2003-2018 Provanto Herman i Wspólnicy Sp.j.

Projekt i wykonanie AmiVerse.pl

Scroll Up